Som nežný , som krutý , ale som život . Plačeš ? Aj v slzách je sila , tak chod a ži !

šedobílý - postavy

3. října 2013 v 16:31 |  Obrázky s opisy
Raigho
Silný a dynamický vůdce smečky. Jera partner , ISA otec a adoptivní otec Iki.
Narodil se a mládí strávil v nížinách na západní straně hor Midgardsorm. Ještě docela mladý, přešel hory a setkal Jera, vytvářet s ní nové balení. Vypadá to velmi loajální, ale zároveň je to velmi tajemné a velká část jeho minulosti, zůstává záhadou.
vek - 5 rokov

Jera
Vek - 5 roky
Agresivní a přecitlivělá. Sny o dokonale fungující a prosperující balení. Je to studené a náročná matka, ale dělá vše pro dobro svých dětí. Měla vrh štěňat s její partner Raigho, ale všechny z nich, kromě Isa zemřel během dlouhé a prudké sněhové bouře. Po tragédii se změnila její postoj k druhým, a stal se dokonce bi-polární.

Isa
Vek - 2 roky
Jen štěně z Raigho je a Jera je vrhu, kteří přežili drsné sněhové bouři. Spíše tichý, uzavřený a dobře vychovaný. Snaží ji nejlépe plnit své povinnosti ve smečce a splňují matčiny očekávání. Ona je obvykle ten, nalít olej na rozbouřené vody ze strany Jera a její nevlastní bratr je Iki.


Iki
Vek - 2 roky
Nejmladší člen smečky, který přijala Raigho a Jera, který ho našel, jak štěně po dlouhé sněhové bouři. Miluje běhat a honit všechno, co se hýbe, ale až do teď nikdy se podařilo něco chytit. Jeho nemotornost a pomalost z něj dělá úplně k ničemu při lovu a je často trochu náměstí kolík do kulaté díry.

Fuhu
Vek - 7 rokov
Nejstarší a nejzkušenější člen smečky. Narodil se a strávil většinu svého života v lesích na východním úpatí Midgarstorm hor. Bývalý člen smečky na Othala je. Společně se svým synovcem Gebo, že rozdělit se s nimi během sněhové bouře a později se připojil Raigho smečka, kde se stal jeho pravá ruka, poradce a přítel.


Gebo
Vek - 2,5
Mladý a plachý vlk, který se podobně jako jeho strýc fehu nesouvisí s ostatními členy smečky Raigho je. Po rozdělení se svým původním obalu, nikdy našel své nohy do nového.

To sú postavy k novému komixu ktorý budem prekladať.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama