Som nežný , som krutý , ale som život . Plačeš ? Aj v slzách je sila , tak chod a ži !

Zem tieňov

9. června 2013 v 9:10 | Mirari |  Príbehy Levieho kráľa

Byl to další těžký večer. Pokud bychom byli schopni strávit větvičky, bychom dařit, ale ... tam byl jen nic nezůstalo v našich zemích. Patriarcha, Mufasa, vzpomínám si, že by vždy se ujistěte, že celá smečka měla výplň. Vždy. Když byl s námi, by svítit celý den. Milovali jsme ho a jeho syna tolik. Jeho syn, Simba ... budeme hrát vždy. Vždy bychom rozpustilost, a když jsme se dostat do nebezpečí nebo potíže ... on by vždy najít způsob, jak z toho. Většinu času. To poslední noc jsem ho neviděl ... byl vydán na milost našeho Rozzlobený král.Sloní hřbitov byl omyl. Myslím, že se na to zpětně a teď jsem si uvědomil, že kdybychom zůstali toho dne doma ... náš král a náš princ budou stále s námi.

Proč se to muselo stát?Scar ... jehož jméno mi bylo řečeno, býval Taka ... bratr našeho skutečné pána ... nepřihlíží nás ... nikdy nevěnoval pozornost nám, jen když vzácný jídlo bylo nalezeno. Mufasa královna, Sarabi. Ztratila sílu lovit teď. Její srdce je pomalý a údy hořet, když uteče. Stejně jako gepard, nemůže běžet tak dlouho, jak kdysi. Každý jednou za čas, zjistili bychom, surikaty hrabáním ... ale oni byli rychlé občerstvení chytat, ale trvalo fuška ulovit jednu ústy. Kopání potrebovalo hodně energie, protože jsme se jíst tak málo, tito složili měsíce.
Jídlo a slunce bylo to, co nám chybělo hned. V těchto dnech se všechno stalo tak tmavé a to dělalo to těžké vidět, když jsme Neprozkoumaný.

My lvice byly přepracované, téměř žádný odpočinek, protože jizva poptávka dostal větší. Dostali jsme rozkaz zůstat v našich zemích. Což bylo směšné! Tam byl již žádná stáda ... skoro žádná voda. Jak to, že nás očekávají zlepšení v našem přežití, pokud zůstal jen na jednom místě? Vyrůstat v takovém stavu, jsem vyrostl vzpurný. Byl jsem nemocný z jeho tvrdohlavosti a hrdosti. Byli jsme rodina ... ne otroci. On vždycky salonek. Víme, že muži se na nás spolehnout na lov, ale Mufasa zůstane navždy v našich stranách, pozorování a někdy i kdybychom byli příliš pomalý, měl by dokončit lovu. Zejména pro ty z nás, kteří se učili způsoby.

Matka by mi na lekcích Simba a my bychom sledovat každý Lvice mají svůj tah. Mufasa se ujistil, jsme oba pochopili. Trpělivost a hrubá síla. Také, plné zaměření. Moje matka mě naučila skutečně loví, teď, když jsem vyrostl ... mi ukazuje techniky Mufasa ukázal jí, když byla mladá.
Vždy jsme byli sami, pokud Scar sešli nás k nahlédnutí pro příděly lovu. Ale byl tam jeden den ráno, když nás zaskočil ... Bylo to v době po Stampede. Zjistil jsem, že je těžké najít štěstí v těchto dnech. Ztratil jsem učitele a můj nejlepší přítel.
Snažil jsem se obsadit sám sebe jako matka hledala louže vody. Seděl jsem vedle bezlistý keř pohledu na zatažené obloze. Stýskalo se mi slunce.
To vše se zdálo velmi klidný, dokud jsem slyšel těžké tlapka-kroků. Zalapala jsem po dechu, když mužský stín se nad mne.
"No ... Dobré ráno, miláčku Nala." předla, že starověké syčení hlasem.
Moje oči se rozšířily, když můj žaludek se nervozita.
"GG-Dobré ráno ... ss-otec Scar ..." Koktal jsem.
Ušklíbl se na mě a pokračoval obíhat mě a díval se mi přes. Pořád jsem se otočil, udržet svou starou tvář podle mého názoru. Moje srst byla na konci, se obávat, že on byl, aby mě zabil. Nevěděl jsem, co má v plánu.
"Nebuď nervózní. Jsem viděl jen na mládě který vyroste silný lvice."
"... Ehm ... já .." Snažila jsem se, než jsem slyšel matčin chod.
"Drž se dál od mého mláděte!" Sarafina zařval na pyšného starého krále . Ona směle stála nade mnou v hněvu.
"Tss ... Temper, temperament, Sarafina. Opravdu, byl jsem znamenat nic zlého." Jizva zfalšoval laskavý tón.
"Chceš ji zabít? Scare nás ještě víc?" Sarafina zasyčel. "Co je to chceš, Scare ?"
"Byl jsem v této oblasti. A našel jsem nějaké kořisti u suché řeky. Domnívám se, zanedbávají svou práci? Všechna mláďata mají být v Priderock. Rozumím."
"Nevěřím ti, Scar. Byl jsem naštvaný pocity pro vás. Všechny z nich nejsou dobré."
Scar byl bezproblémový a arogantní. On jen se zasmál a otočil se k odchodu. Těšil se posmívat jim.
"Život je perfektní, když Mufasa byl mezi námi." Sarafina přimhouřila zelené oči. "A ty to víš."
Scar se zastavil a podíval se na ni.
"Nikdy se zmínit, že jméno ..." zasyčel.
"... Víš, že ano." Sarafina ignoroval jeho objednávku. "Pokud jste někdy přiblížit moje mládě znovu ... Slibuji vám, že krev bude úniku. "
Jizva mlčel, dokud se znovu vykročil. "Máte čas do západu slunce ... Víš zákon."
Byla jsem vyděšená, ale matka dívala se na mě a začal mě ženicha.
"Neboj se ... Nebude nás mučit dlouho. Vždy u mě. Chápeš, Nala?"
"Ano, matko ..." Potřásl jsem, stále bojí.
"Všechno bude v pořádku. Slibuju ti, mé dítě." ona mě přitulila. "No ... jsem našel trochu vody. Není to nic moc, ale stojí to za to."

Udělal jsem přesně tak, jak bylo řečeno, jsem se, ale bylo to těžké. Jizva něco na mysli pro mě od té doby a brzy jsem na to přišel. Chtěl kamarád mi ... Jak špatně. Nikdy bych spojit se s takovou sobeckého, krutého muže. Dokonce i zbytek smečky dělal to, co by se mu vyhnout, a když se dostal příliš blízko, měl by dostat dráp do očí. Co opravdu udělal můj kožich nárůst byl jeho léčba staré královny, Sarabi. Věděl, že je staré a křehké, ale on pořád objednávat ji lovit. Pokud se nám nepodařilo ten den, on by poškrábat nohy a tlapky. Ale byla statečná lvice ... plný odvahy a ona se zabýval každým konfrontaci se silným duchem. Byla nejvíce líbí Mufasa takovým způsobem, který byl, který jsme potřebovali. Ale když jsme byli venku bychom doporučujeme ji k odpočinku ve stínu.

Zajistili jsme to od oka scara. Její čas se blížil a my jsme potřebovali stáda vrátit. Mraky byly suché a nikdy klesly žádné slzy pro nás. Tráva byla pryč a voda byla vzácná. Vzduch byl suchý, a to z nás kalhoty pro většinu dní. tam žádná naděje zde. Žádné.
I kopal na surikaty znovu v naději, že tam byly nějaké vlevo. Moje snahy začaly se energický z mého hladu a můj smutek nabodl mě. Nemohli jsme takhle žít. Naší chloubou umíral.Mufasa by nás objednat opustit zelenější zemí. Moje matka přišla ke mně, když jsem uslyšela řev.
"Nala! Nala! Uklidni se!" se vztekal, když jsem držel kopání v zuřivosti. Nebylo nic, co v zemi.
"Mami! Ne .. já ne! Ne, pokud budeme takhle žít! Scar ... Je to všechno jeho vina ... A jak všichni z vás věří, že panika byla nehoda?" I odvzdušnit a stále kopat.
"Nevíme, co se stalo, Nala. Nikdo z nás tam byli."
"Scar udělal něco. Vím to! Vzal Simba ten den. Vzpomínám si." Myslel jsem si a začal přecházet. "Řekl, že bylo překvapení na něj čeká. Něco hloupý takhle! "
Matka mě sledoval v šoku.
"A co se stane dál? ... Mufasa zmizel ... Simba zmizel ... Nemusíš mi věřit, ale já to nevydržím už ne."
"Nala ..."
"Musím odejít, matko. Omlouvám se. Musím něco udělat. Kontaktuju jinou smečku ... možná, že nám pomůže. Možná dokonce ... dejte nám bydlet v jejich zemi. Jsme hladoví. Sarabi Nebude tu s námi dlouho. Potřebujeme skutečnou patriarchu. "
Matka, Sarafina jen zíral na mě oči skelné a smutné.
"... Moje dítě ..." její hlas běžel nízké a smutné, když tiskl mě a olízl mi. "... Vždycky jsem věděl, že jsi tak statečná ... A že jste se smířit s SCAR zneužívání celou tu dobu. Ale ... ale pokud máte pocit, že je to pravda ... th-pak, můžete jít. " řekla mi s plačící hlas.
"Mami ..." Jsem tiskl a objímat ji zpátky. "... Já .. Slibuji, že se vrátím. Nemyslete si, že nebudu. Žádná rodina je žít v zemi stínu. Vrátím. A my všichni se opět jíst."
Sarafina ramena třásly.

Co když Nalu zabije tulák ? ... nebo podlehne hladovění? Musela se držet naděje. To bylo všechno, co měli.

"Mám víru v tebe, má dcero." olízla mě znovu.
Neměl jsem sílu nechat takhle. Díval jsem se na kdysi královské horské skály. Náš domov. Viděl jsem, jak to bylo tma. Už klidné dominantou pravidla Mufasa. Podíval jsem se matce do očí a vzal silný dech. Přikývla vážně se na mě a já otočil a utekl. Nemohl jsem se dívat zpět. Jen by mě nutí zůstat a my všichni zemřeme. Mohl bych dokonce zemřít dělá ... ale byla to jediná šance jsme měli. Shadowland, zabije nás všechny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama