Som nežný , som krutý , ale som život . Plačeš ? Aj v slzách je sila , tak chod a ži !

Naliny slzy

3. března 2012 v 21:15 |  Príbehy Levieho kráľa

Po hádce ze Simbom se Nala vrátila k jezírku kde před malou chvilkou skotačila ze Simbom. Lehla si na zem a přemýšlela proč se Simba tak změnil, proč to není tentýž Simba s který se vždy hrála který byl vždy odvážný a nebojácný.
Ale on je teď uplne jiný takový nesmělý a nezhovorčivý. Na chvíli si však vzpomněla na svůj domov a hned přitom pomyšlení jí vyhrkly slzy. Vždyť ona ani nevěděla jestli její matka ještě žije zda ji Skar nezabil za to že Nala utekla.
Nala odrazu nevěděla co dělat se Simbom je zase plná života ale Simba jí nechce pomoci, a ona své smečce slíbila že najde pomoc a vrátí se. Když si vzpomněla si na matku na Sarabi , Mhetu a vlastne na celou svorku a začala plakat.


Po velkém střetu mezi Skara a jeho hyenami se Nala vydala nást. svou rodinnou. Nevěděla se dočkat až řekne své matka a bratrovi že Simba je zpět že Skárová kruto vládá už skončila ale vtom si něco uvědomila, vždyť její matka by jí vždy pomohla kdyby viedela že Nala je v nebezpečí její máma vždy riskovala vždy a vše aby mohla Nálu vidět aby ji chránila před hyenami něco se muselo stát. Nala hned běžela za lví skálu kde se Sarafina vždy zdržovala. Odrazu k ní přiběhla její matka a vroucně ji objala a olizala. "Nala och dietatko moje" vzlykala Sarafina. "Mami nemusíš plakat kde je Mheetu"? špitálu se Nala. "Není nalinkovat. Včera večer se hyeny pobláznily hlady a napadli Mheetu ..." Sarafine se najednou zlomil hlas a Nala už věděla. "Kde je mami?" dozvlykala se Nala. Sarafina dovedly nálu k Mheetuovi a ona se zděsila. Její malý bratříček ležel nehybně na zemi, na těle měl stopy po kúsancoch a škrábanců. Nala k nemi přišla lehla si na něj a začala usedavovo plakat. Cítila stejný žel jako když ztratila Simba ten strašný pocit že jiš svého drahého nemůže zachránit že mu nemůže pomoci.

"Víš kolik je hodin?"
Nala se odmlčela a pohlédla na podlahu.
"Omlouvám se..." zamumlala, s pohledem odklopeným stranou, "Nemohla jsem usnout..."
Scar na ni ostražitě pohlédl.
"Myslíš... že na mě Simba myslel? Před tím než..."
Scar nakrčil nos. "Myslím, že mu hlavou proběhlo mnohem víc důležitějších věcí než jsi ty," ušklíbl se suše.
Nala nic neřekla.
"Jestli to je všechno, byla bys tam hodná a odešla? Dnes v noci bych se opravdu rád v klidu vyspal."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama