Som nežný , som krutý , ale som život . Plačeš ? Aj v slzách je sila , tak chod a ži !

Březen 2012

Kula

31. března 2012 v 21:41 obrazky

Malka

31. března 2012 v 21:40 obrazky

Príbeh dvou bratru - 5

31. března 2012 v 20:08 | By AudreyCosmo13/ preklad - Keta |  levi kral komixi
Júúúúúúúú moja obľúbená časť .......

Uru

31. března 2012 v 17:28 obrazky

Baridy

31. března 2012 v 16:58 Obrázky s opisy

Kdo je to? - Je to partnerka Skarovho vnuka Kosy a matka jejich dcery. Je to i bývalá královna Severní říše.
Kde působil? - Ona není ve filmu zmíněného ale v komixem od autora Savu0211 (tento komix je přeložen na blogu: http://myomfg.blog.cz/1011/komixy-od-savu0211)

RODINA:

Její jediná rodina (ještě žijící) je její dcera Giza a partner Kosa. Ona k nim však nechová žádné city. Kosu chtěla zabít a Gizu opustila když šlo do tuhého. A dokonce zavraždila vlastních rodičů. Její matku zabila sama a když její otec utekl do hor aby se zachránil ale Bárid ho zabila tím že ho pohřbila pod lavinou kterou sama spustila.
Rodiče: Latif a Dara
Starý rodiče z matčiny strany: Neznámí
Starý otcovy strany: Neznámí

Fyzický vzhled:
Barva srsti: Bílá
Barva očí: Bledě modrá
Barva čenichu: černá
Tvar čenichu: Stéjný jako měl Skar
Barva ocasu: hnědá

osobnost: Báridy je špatná, krutá a velmi po moci toužící lvice. K nikomu nechová žádné city a také pokud tak nenávist a zlost. Báridy je prostě vrahiňe.
Baridy zomrela ked na ni Skarova vnoučata shodily lavinu.
Giza :

Partner Kosa :

Baridy ked zomrela :

Země stínů

31. března 2012 v 7:59 | By Kati-Kopa |  levi kral komixi

bratská láska 2 čast

30. března 2012 v 20:37 | orora |  Príbehy Levieho kráľa

SKar padol na zem v tej chvili dorazili aj levice ktore sa z hrozou pozreli na skara. "MUFASA SIMBA ste v poriadku" zakričala sarabi ktora hned objala svojho partnera a syna. Všetkým tiekli slzy ale mufasovi najviac pritulil sa ku skarovi a povedal " Nie skar to nemozes". "Nikdy na teba nezabudnem" . "Navždy zostaneš môj maly braček" na viac sa však uz nezmohol .


Sarabi po chvili povedala Podme muffy. Ked v tom "mufasa" . Mufasa sa otočil a zo sebou uvidel skara živeho stat na nohach skar nebol mrtvy on bol omráčeny . Mufasa ho silno objal a skar povedal " prestan mufasa uz som skoro zomrel" . Po chvili skara pustil. Mufasa sa usmial a spolu so Takom sarabi simbou a celou svorkov odyšli.


KONIEC

Vitani

30. března 2012 v 19:07 obrazky

Kosa

30. března 2012 v 18:29 obrazky

Zira

30. března 2012 v 18:05 obrazky

Ahati

30. března 2012 v 17:37 obrazky

Brartska laska

28. března 2012 v 7:42 | orora |  Príbehy Levieho kráľa

Simba a nala išli do rokliny ked nala simbu dala na lopatky , simba sa nahneval a s celej sily dal Nalu na chrbát a vitazoslavne zareval.
A vtom sa to stalo z ničoho nič sa z rokliny začali valit pakone . Nala bola velmi rychla a tak vyskočila na vybezok a otočila sa ale v tom u videla simbu ako vysi na strome . "Simba idem pre tvojho otca neboj!" zakričala nala a bežala. Simba sa držal tak silno ako to išlo ale vedel že ak jeho ocko tak asi spadne .
Nala bežala čo to šlo a odrazu uvidela ako sa kral rozprava so svojim bratom. Nala rychlo vikrikla " Král Mufasa v rokline sa splašila črieda a Simba je tam" . Mufasa a skar nečakali ani minutu a rychlo bezali za simbom. Ked tam dobehli tak sa stalo nieco zvláštne odlomil sa kusok zo skali a mufasu zasiahol do hlavy a ten stratil vedomie .

Skar teda skočil do rokliny ale v tom zmetku ho jeden pokon zranil tak že mu poranil nohu . Skar vdedy uvidel simbu zobral ho do papule a z poslednych sil ho hodil na skalu potom sa zrutil pod kopyta pakonôv . "NEEE" zakričal Mufasa ktoremu sa vratilo vedomie aj simba ktory stal na vybežku horniny.
Večná noc

28. března 2012 v 7:31 | By Kati-Kopa |  levi kral komixi

Naliny slzy

3. března 2012 v 21:15 Príbehy Levieho kráľa

Po hádce ze Simbom se Nala vrátila k jezírku kde před malou chvilkou skotačila ze Simbom. Lehla si na zem a přemýšlela proč se Simba tak změnil, proč to není tentýž Simba s který se vždy hrála který byl vždy odvážný a nebojácný.
Ale on je teď uplne jiný takový nesmělý a nezhovorčivý. Na chvíli si však vzpomněla na svůj domov a hned přitom pomyšlení jí vyhrkly slzy. Vždyť ona ani nevěděla jestli její matka ještě žije zda ji Skar nezabil za to že Nala utekla.
Nala odrazu nevěděla co dělat se Simbom je zase plná života ale Simba jí nechce pomoci, a ona své smečce slíbila že najde pomoc a vrátí se. Když si vzpomněla si na matku na Sarabi , Mhetu a vlastne na celou svorku a začala plakat.


Po velkém střetu mezi Skara a jeho hyenami se Nala vydala nást. svou rodinnou. Nevěděla se dočkat až řekne své matka a bratrovi že Simba je zpět že Skárová kruto vládá už skončila ale vtom si něco uvědomila, vždyť její matka by jí vždy pomohla kdyby viedela že Nala je v nebezpečí její máma vždy riskovala vždy a vše aby mohla Nálu vidět aby ji chránila před hyenami něco se muselo stát. Nala hned běžela za lví skálu kde se Sarafina vždy zdržovala. Odrazu k ní přiběhla její matka a vroucně ji objala a olizala. "Nala och dietatko moje" vzlykala Sarafina. "Mami nemusíš plakat kde je Mheetu"? špitálu se Nala. "Není nalinkovat. Včera večer se hyeny pobláznily hlady a napadli Mheetu ..." Sarafine se najednou zlomil hlas a Nala už věděla. "Kde je mami?" dozvlykala se Nala. Sarafina dovedly nálu k Mheetuovi a ona se zděsila. Její malý bratříček ležel nehybně na zemi, na těle měl stopy po kúsancoch a škrábanců. Nala k nemi přišla lehla si na něj a začala usedavovo plakat. Cítila stejný žel jako když ztratila Simba ten strašný pocit že jiš svého drahého nemůže zachránit že mu nemůže pomoci.

"Víš kolik je hodin?"
Nala se odmlčela a pohlédla na podlahu.
"Omlouvám se..." zamumlala, s pohledem odklopeným stranou, "Nemohla jsem usnout..."
Scar na ni ostražitě pohlédl.
"Myslíš... že na mě Simba myslel? Před tím než..."
Scar nakrčil nos. "Myslím, že mu hlavou proběhlo mnohem víc důležitějších věcí než jsi ty," ušklíbl se suše.
Nala nic neřekla.
"Jestli to je všechno, byla bys tam hodná a odešla? Dnes v noci bych se opravdu rád v klidu vyspal."

Jedna rodina

3. března 2012 v 18:28 | By Kati-Kopa |  levi kral komixi

Mheetuove podoby v různých komixech

3. března 2012 v 17:33 | Ja |  obrazky
Toto je obrázek obrázků Mhetu neboť každá je jiná a Mheetu patří mezi mé oblľúbené lvi hned po Skarovi, Vitana a Azre.

Taka/Skar

2. března 2012 v 22:01 obrazky
,TAKA/SKAR JAKO MLáde:

Zlatučké že ?

TAKA/SKAR JAKO PIUBERTáK :

TAKA/SKAR JAKO DOSPIELý :


TAKA/SKAR JAKO DUCH :