Som nežný , som krutý , ale som život . Plačeš ? Aj v slzách je sila , tak chod a ži !

Jizva

26. února 2012 v 9:01 | Ja |  Príbehy Levieho kráľa
"Tati je mi to líto nevěděl jsem" vzlykal Taka. Ale jeho otec pouze křičel "přátelíš se z hyenami a takmer si zabil Sarabi je to Mufasova budoucí partnerka kdyby zemřela na lví říši by to mělo strašně následky". Ahadi byl jako smyslů zbavený. "Sarabi má hodnotu tvých 10 životů" Ahadiho najednou něco ovládlo a Takovy vstřelil facku . Ale podcenil své síly a Takový na oku udělal velkou jizvu. "AUUUUUUUUU" Krirelo mlada a jeho krev se mísila s jeho slzami. Odrazu přiběhl mufasa "Tati proč jsi to udělal". MUFASA nepleť SE DO TOHO "zařval král a chtěl Taku udeřit znovu ale to už si na Taku lehl Mufasa a otcovi nedovolil praštit jeho bratra. Ahadi rozhodl už Taku dost zřídil a odešel se vyřídit jinak.
A Mufasa zatím zůstal s Takom a utěšoval ho. "Pšššš Tako jsem s tebou neboj" utěšoval ho. Taka se nezmohl na slovo a jen se tiše k Mufasovi pritiskl. I Mufasa si k sobě Taku přitiskl a oba ve společném objetí usnuli.
Následujíci rano :
"Počkej, Tako! Neodcházej!"
Taka se zastavil, když zaslechl, jak ho Mufasa volá. "Co chceš, Mufaso?" Po tváři mu stékaly slzy. Slaná kapalina se míchala s krví z jeho nové jizvy.
"Prosím, neodcházej, Tako. On nechtěl-"
"Co!? Uhodit mě? Abych krvácel?" Spustil oči ze svého bratra. "Podívej, je mi líto, že se kvůli mě dostala Sarabi do nebezpečí, jenom jsem jí chtěl ukázat, že také umím být odvážný. Že jsem něco víc. Otec mě vždy nenáviděl. Tohle byla jeho skvělá výmluva pro to, aby mě konečně mohl uhodit."
"Vím, že se bojíš, Tako a vím, že jsi chtěl dokázat jakou máš odvahu." Odmlčel se, přemýšlejíc. Nikdy dřív neviděl svého otce tak rozčileného. Věděl, že Taka nechtěl dostat svou kamarádku do nebezpečí. "Vím, že chceš být Sarabinin kamarád. Ale táta nerad vidí, když s ní jsi, protože je -"
"Tvoje budoucí královna, já vím." Taka se rozhlédl po Hrdých zemích. "Odcházím a nevím, kdy se vrátím." Otočil se, nevědíc, kam jde, nebo zda se opravdu ještě někdy vrátí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama